-jedno mojito poproszę , – 14zł,- dam 10zł, – 14zł,- ehh, artystom żyje się teraz ciężko, zwłaszcza tym ze spalonego teatru…

Piątek zbliża się wielkimi krokami. Oto lista spraw, które należy ogarnąć w szybkim tempie aby piątkowy wieczór można było zdecydowanie zaliczyć do udanych, bądź też fabulous, jak  kto woli.

Przeliczenie sakwy z pieniędzmi.

Jest to bazowy punkt planowania wszystkich grubszych i mało nudnych event’ów z Twoim udziałemJ Przeliczenie wszystkich monet i określenie ewentualnego źródła pożyczki,  są niezwykle ważne w planach imprezowicza, tudzież imprezowiczki.

Po zsumowaniu dostępnych środków należy dokonać podziału na tak zwane kupki.

Powinny powstać osobne zbiory gotówki przeznaczonej na: wygląd, drinki, wstępy, bilet na nocny lub dla loooksusowych opłatę za taxi, dwójka na szatnię i resztka na butelkę wody i przeciwbólową, ratującego życie „zaraz po” świetnej zabawie.

 

Ad wygląd_ W zależności od rodzaju imprezy, twojej zasobności portfela czy też osobowości możesz wydać na to 0-1000 złotych. Nawet  jeżeli nie możesz lub nie lubisz wydawać $ na swój look, bo twoim zdaniem liczy się wnętrze, to pamiętaj, że zadbana twarz i czyste buty, a także świeży zapach to podstawa. Im mniej wydasz na wygląd, tym więcej będzie na drinkiJ

 

Ad drinki i wstępy Osobiście jestem fanką klubów, w których nie płaci się za wstęp. Nie są to raczej masowe bujanki pod disco świecącą kulą, ale mają swój klimat. Jeśli decydujesz się na imprezę ze wstępem, nie łudź się, że drinki będą w tym klubie nieco tańsze. Super rozwiązaniem jest więc tani start: w domu przy butelce lub tanich, modnych ostatnio pijalniach. Przyjaźń z butelką wprawić Cie może w rześki nastrój, mocne wejście gwarantowane, potem już tylko wymyślny drink z parasolką i zabawa do rana.

Jeśli należysz do tego typu szczęśliwców, którym alkohol nie jest potrzebny do tego, aby się świetnie bawić, chapeau bas. Możesz szaleć z wysokością wstępu oraz stylizacjami!:)

 

Ad pozostałe: tutaj da się jedynie zaoszczędzić na transporcie i jakości wody mineralnej, niestety wszystko musi być must have, więc jesteś uboższy/uboższa o jakąś dychę.

 

Najpiękniejsza/ Najprzystojniejszy ever.

Nie oszukujmy się, wygląd jest ważny. Wystarczy ułamek milisekundy, aby człowiek człowieka ocenił pod kątem swoich zainteresowań.  Poza tym, jak Cię widzą, tak Cię piszą. Chcesz być słodka, naiwna i seksowna, nie zapomnij o różu. Mroczny ale inteligentny i tajemniczy, czarne niewyblaknięte ciuchy. Loozacki styl i humor, nie szalej za bardzo i schowaj nieujarzmionego barana z klaty lub pleców. Najważniejsze jest jedno: bądź sobą i bądź pewny/pewna, że jesteś very nice, to gwarantowana ochrona przed  ścianą, o którą chciałbyś/ chciałabyś się oprzeć w przypadku niepowodzenia.

 

W kupie raźniej.

We Wrocławiu, miejscu spotkań, każdy moment jest dobry, by nawiązywać nowe przyjaźnie i przebywać wśród ludzi. O ile w przypadku klubu działa prosta zasada „im więcej, tym lepiej”, to jeśli chodzi o start przed miastem, wybierz tylko tych, których lubisz i którym ufasz. Nigdy nie wiesz jak zakończy się impreza, złamanym obcasem, sercem, obrzyganym swetrem, czy osikaną spódnicą. Tutaj zawsze przydaję się pomocna dłoń, bądź ramię kogoś from ur side.

 

Taniec i zabawa.

Wkraczając na teren lokalu, nie uciekaj od dwóch miejsc: baru i parkietu. Bar to strategiczny punkt zapoznawania ciekawych ludzi, natomiast parkiet, nie musze chyba tłumaczyć… miejsce zabawy, pozytywnej energii, bliskości ciał i..endorfinek. Wspomnieć też muszę o tym, że badania dowodzą, iż jeśli czynnie uczestniczysz w zabawie, tańcząc i skacząc, milsze masz odczucia i wspomnienia tej imprezy dotyczące.

Have fun!

Made by: Spryciara